Balandžio 28 d. Miško apsuptyje įvyko Mokslinė konferencija ir specializuota biokuro paroda

Š. m. balandžio 28 d. Druskininkuose, Mašnyčiose įvyko mokslinė konferencija biomasės energetikos tematika ir specializuota biokuro gamybos, miškų ir medienos pramonės, technikos bei perdirbimo galimybių paroda “Tvari biomasės energetika 2022”.

Miško apsuptyje susitiko ne tik biokuro sektoriaus ekspertai, bet ir ministerijų atstovai, miškininkai, šilumos gamintojai ir tiekėjai, savivaldybių atstovai bei žmonės besirūpinantys gamta ir besidomintys tvarumu.

Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė:
Lietuvos biomasės energetikos asociacijos prezidentas Marius Valukynas, tinklalapio miskininkas.eu direktorius Dainius Šeronas, LR Aplinkos ministerijos Miškų politikos grupės vadovas Nerijus Kupstaitis, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius.

Konferencijos metu pranešimus pristatė:
Bioenergy Europe generalinis direktorius Jean- Marc Jossart pranešimo tema „Kodėl biomasės energetikos mums reikia labiau nei bet kada anksčiau?”.
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos Miškininkystės katedros vedėjas ir docentas. Dr. Albinas Tebėra pranešimo tema: „Miškai energetinės krizės akivaizdoje“.
Tarptautinės biokuro biržos „Baltpool“ prekybos skyriaus vadovas Vaidotas Jonutis pranešimo tema: „Galimi biokuro kainų vystymosi scenarijai“.
Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas Aidas Pivoriūnas pranešimo tema: „Kas buvo šiukšle, auksu tetampa”.
Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA prezidentas Marius Valukynas pranešimo tema: „Biokuras – bijo kuro biokurui“.

Organizatorių Asociacijos LITBIOMA ir tinklalapio miskininkas.eu vardu norime nuoširdžiai padėkoti visiems atvykusiems ir dalyvavusiems!

Konferencijos įrašas bus patalpintas kiek vėliau. Nuotraukos taip pat bus papildytos.

en_GBEN