Sveikiname naujai išrinktą Asociacijos LITBIOMA prezidentą, UAB „Dzūkijos mediena“ vadovą, Marių Valukyną!

Š. m. gegužės mėnesio pabaigoje Asociacijos Valdyboje įvyko pokyčiai – dėl susiklosčiusios Covid-19 pandemijos ir sudėtingų aplinkybių, Virginijus Ramanauskas ir toliau lieka valdybos nariu, tačiau Asociacijos prezidento pareigas perima naujai valdybos išrinktas prezidentas, UAB „Dzūkijos mediena“ vadovas Marius Valukynas.

Virginijus Ramanauskas: „Džiaugiuosi per visą 7 metų prezidento kadencijos laikotarpį atliktais darbais, tvariais Asociacijos sprendimais, aktyvumu ir judėjimu į priekį, bei manau, kad šiame sektoriuje jau labai daug nuveikta, siekiant biokuro sektoriaus plėtros ir sėkmės, tačiau dar daug liko nuveikti. Džiaugiuosi naujai išrinktu prezidentu Marium Valukynu ir tikiu, kad Asociacijos veikla ir toliau klostysis sėkmingai, o biokuras ir toliau leis Lietuvai būti energetiškai nepriklausomai, aktyviai prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir suteikti mažiausią kainą vartotojams. Linkiu didžiausios sėkmės ateities darbuose.“.

Marius Valukynas: „Džiaugiuosi pokyčiais bei labai vertinu Asociacijos narių pasitikėjimą ir jų darbą geresnės ateities link. Būdamas Asociacijos prezidentu, stengsiuosi nenuvilti bet kaip tik įkvėpti visus Asociacijos narius tolimesniam konstruktyviam, darniam darbui ir bendrai visų gerovei.“

Asociacijos LITBIOMA Valdybos nariai 2020 m. Visuotiniame narių susirinkime

en_GBEN