Tvarių išteklių užtikrinimo sistemos – SURE naujienos

Nors Europos Komisija dar nebaigė savanoriškų schemų pripažinimo proceso, ji pasiūlė pereinamojo laikotarpio reglamentą, pagal kurį tos savanoriškos schemos, kurios sugebėjo iki 2021 m. Birželio 30 d. Sėkmingai užbaigti atitinkamų schemos reikalavimų techninį įvertinimą, dabar leidžiama tam tikromis sąlygomis atlikti auditą pagal REDII specifikacijas. Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad SURE-EU sistema yra viena iš šių schemų.

Nuo 2021 m. Liepos 1 d. Sertifikatai pagal REDII reikalavimus gali būti išduodami SURE-EU sistemoje. Dėl to, džiaugiamės galėdami pranešti, kad sertifikavimo įstaiga CGN sugebėjo priimti teigiamą sertifikavimo sprendimą ir suteikti pirmuosius sertifikatus celiuliozės ir energijos gamintojui ENCE.

Sužinokite daugiau https://sure-system.org/en/privacy-policy/8-news/73-1-certificates-according-to-redii-issued-in-the-sure-eu-system.html

Daugelis ūkio subjektų susiduria su iššūkiu ateinančiais metais sudaryti tvarios biomasės kuro tiekimo sutartis arba užtikrinti, kad šių metų derlius atitiktų REDII reikalavimus. Todėl, jei manote, kad ši informacija yra svarbi jūsų įmonei, nedvejodami pasidomėkite SURE-EU sistema, kuri jau siūlo praktinį sprendimą, kaip atitikti REDII kriterijus.

en_GBEN